Větrný tunel

Zážitek na celý život

Virtuální realita Praha větrný tunel (VR + klasické létání)

Virtuální realita Praha – pokud hledáte opravdu nezapomenutelný dárek pro někoho, kdo má rád adrenalin a nové zážitky, máme pro vás skvělý tip. Co takhle kombinace létání ve větrném tunelu Hurricane Factory v Praze Letňanech a fascinující virtuální reality?


Už samotné létání ve větrném tunelu, kde na vás fouká vzduch rychlostí až 270 km/h, je neuvěřitelným zážitkem. Ale když k tomu přidáme ještě virtuální realitu, dostaneme zážitek, který je naprosto mimořádný.


Díky bezdrátovým VR brýlím se v mžiku ocitáte v úplně novém světě. Zažíváte jaké to je vyskočit s padákem a cítit tu neuvěřitelnou svobodu při seskoku, nebo se ponořit do vesmíru a prožít volný pád mezi hvězdami. A to vše bezpečně a bez rizika. Během jednoho minutového vstupu si vybereš jeden scénář podle svého gusta a druhý minutový vstup si užít bez brýlí, abys sis plně vychutnal vzrušení z létání.


Připravte se na neuvěřitelný adrenalinový zážitek, který se vryje do paměti. Tohle bude opravdu úlet!

Zvolit si můžete z těchto VR (virtuální realita) scénářů:

  • volný pád ve vesmíru
  • seskok s padákem nad Prahou a klesání ke Karlovu mostu
  • seskok s padákem u moře ve Španělsku (skydiving)
  • vyhlídkový let nad Manhattanem v New Yorku

Hlavní výhody zážitku

  • Volný pád rychlostí až 270 km/h.
  • Létání v tunelu pod dozorem zkušeného instruktora.
  • Výběr z několika scénářů VR.
  • Unikátní zážitek, který jinde v Česku nenajdete.

Headset pro let ve větrném tunelu s virtuální realitou

Pro zážitek létání ve větrném tunelu v indoor skydiving aréně Hurricane Factory v Pražských Letňanech se využívá autonomní VR headset Oculus Go. Díky němu se účastník může těšit na neuvěřitelně realistický vizuální zážitek. Jeho čistá optika a živé barvy s detailními tvary vás doslova pohltí a přenesou do úplně jiného světa. Navíc díky použití prodyšných materiálů a pěnové masky jsou tyto brýle nejenom lehké, ale i velmi pohodlné na nošení. Připravte se na nezapomenutelný let, který bude pohodlný a navíc s úžasným vizuálním zážitkem.


Virtuální realita Praha – Jak to probíhá ?

Poté, co jsem dorazil na místo, mě čekalo krátké, ale důležité školení od zkušeného instruktora. Dozvíte se základy bezpečného létání ve větrném tunelu, naučíte se důležité komunikační signály a dostanete představu o tom, jak používat VR brýle pro co nejlepší zážitek. V pohodlí školicí místnosti si každý vyzkouší nastavení obrazu ve VR headsetu, aby byl zážitek ve větrném tunelu co nejpříjemnější. Kombinace virtuální reality a simulace volného pádu totiž nabízí úplně novou úroveň zážitku, která se nedá srovnat s ničím, co jste dosud zažili.

Následuje převlečení do speciálně navržených kombinéz a výběr vhodné helmy s VR headsetem. Než vstoupíte do předletové komory, nasadíte si také špunty do uší, protože rychlost vzduchu dosahující až 270 km/h může být velmi hlučná. Instruktor vám pomůže správně si nasadit VR set a zajistí, aby vše bylo připraveno k letu.

Když přijde vaše chvíle, jednoduše se vložíte do proudu vzduchu ve větrném tunelu a začnete si užívat tohoto nezapomenutelného zážitku. Instruktor bude s vámi po celou dobu (2× 1 minutu), poskytne vám potřebnou oporu a bude vám asistovat při letu.

Pokud máte zájem, můžete si zážitek ve větrném tunelu s virtuální realitou rozšířit i o balíčky „klasického“ létání v tunelu, čímž si zážitek ještě více obohatíte.

Virtuální realita Praha – pokud vás možnost letu ve větrném tunelu s virtuální realitou z nějakého důvodu nezaujala, nevadí! V naší nabídce najdete i další vzrušující možnosti a zážitky, které vaše srdce určitě zahřejí. Vyberte si to pravé dobrodružství podle svého vkusu!


Úžasný zážitek, skvělý přístup instruktora …

Ivana V., 2023

Zážitek byl naprosto úžasný! Pokud přemýšlíte, zda se vrhnout do vzdušných výšin s brýlemi nebo bez, doporučuji bez brýlí, abyste si mohli dovolit trochu více dobrodružství a zábavy. Na druhou stranu, pokud se rozhodnete pro skok s brýlemi, dostanete jedinečnou možnost přenést se do zcela nových světů, i když budete muset zůstat trochu více v klidu, aby vás instruktor mohl bezpečně držet. V obou případech je zážitek absolutně nezapomenutelný a nemůžu si ho vynachválit. Rozhodně to všem vřele doporučuji!

Lukáš K., 2023

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *